אודות נקר אחזקות

אודות קבוצת נקר-אחזקות ושירותיה
קבוצת סטריט פייטר מספקת מאז שנת 2006 מעטפת שירותים רחבה בתחום אחזקת, שיפוץ וניקיון בניינים המאפשרים לקבלנים, מבני תעשייה, חברות ומוסדות מכל הסוגים ליהנות מן הפתרונות המתקדמים ביותר בעולם האחזקה, הפרויקטים והיזמות.

נקר אחזקות – שירותי ניקיון בטכנולוגיה מתקדמת
שירותי האחזקה הנכונים יכולים לעשות את כל ההבדל בין בניין בעל נראות מזמינה המשדר יוקרה ושגשוג ובין מתחם מוזנח. כדי לשמור על ערך הנכס שלך, על נראותו ועל איכות החיים של דיירי, עובדי ומבקרי המתחם, נקר אחזקות, מקבוצת סטריט פייטר, מעסיקה מומחים מובילים בתחום הניקיון התעשייתי ומייעדת את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק לשמירה על מתחמים נקיים ומתוחזקים היטב.
אנו מספקים מענה מקצועי לעבודות ניקיון בגובה שישמרו על המתחם שלך במצב הטוב ביותר, בכל תנאי ובכל גובה, באמצעות צוות מקצועי בפריסה ארצית רחבה המספק שירותי ניקיון ייעודיים.
ניקיון בלחץ גבוה.
הסרת גרפיטי והסרת צבע.
שירותי ניקיון לאחר שיפוץ לקבלנים, יזמים מתווכים ולקוחות פרטיים.
צחצוח והברקת משטחי ריצוף מכל הסוגים, כולל איטום בסילר במידת הצורך.
עבודות ניקיון בגובה בחבלי סנפלינג לחלונות גורדי שחקים, מפעלי תעשייה, חדרי קירור ופתרונות אחסון.
שירותים לתחזוקת חניונים – צביעת וניקיון חניונים פתוחים ותת קרקעיים וחידוש סימני החניון על הקרקע ועל גבי הקירות ועוד.

עוז פרויקטים ויזמות – עבודות תחזוקה ותיקונים בגובה
חזיתות הבניין חשופות לפגעי מזג האוויר והזמן – ובחלוף השנים נוטות לצבור בלאי. על מנת לשמור על המבנה שלך בנראות אופטימלית, עוז פרויקטים ויזמות מקבוצת סטריט פייטר מעמידה לרשותך אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחום העבודות בגובה - המספקים טווח רחב של פתרונות.
איטום וצביעת חזיתות בשכבת פריימר או שליכט בהתאם לצרכי והעדפות הלקוח.
חיזוק והחלפת חיפויים ואריחים בחזיתות בניינים. 
איטום תפרים וחידוש חזיתות המבנה ועוד.

לא מתפשרים על אמינות ועל מקצועיות!
צוות אנשי המקצוע שלנו עומד תמיד לרשותך, וישמח להעמיד לרשותך את כל הניסיון שצברנו בעבודות אחזקה, ניקיון ועבודות בגובה. לפרטים נוספים ולתיאום שירות, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך באתר ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם.